Żele energetyczne SPRING

Żele Energetyczne SPRING

Spring został założony w 2014 roku przez dr Rafała Nazarewicza (dietetyka sportowego, biegacza ultra i pasjonata zdrowia) oraz Adama Goleniewskiego (przedsiębiorcę, kreatywnego i smakosza), którzy wierzą, że żywienie sportowe można przyrządzać z naturalnych składników. Żele produkowane są w USA.

Jedzenie jest potężnym źródłem energii, nie trzeba laboratoriów, syntetycznych składników żeby wyprodukować produkty które będą dostarczać energii. Wielu z was miała problemy żołądkowe podczas zawodów szczególnie trwających wiele godzin. Jak sami wiecie odżywanie w sportach wytrzymałościowych jest kluczowe i wymaga dostarczania produktów które będą tolerowane przez nasz układ pokarmowy. Produkty firmy Spring zostały przygotowane z tego co natura oferuje najlepszego a formuła została opracowana  tak żeby dostarczyć produktów najwyższej jakości, nie tylko pod względem wartości odżywczych, naturalnych produktów jak również niepowtarzalnego smaku. Produkty te powoli uwalniają energie, nie ma nagłych wzrostów i spadku cukru oraz wpływu niskiej jakości składników i chemikaliów. Kierując się  nauką, doświadczeniem sportowym oraz ogromną  pasją do zdrowego stylu życia została opracowana linia 100% naturalnych produktów.

Żele energetyczne Spring - Sklep biegowy Euforiabiegacza.pl

Podstawowe zasady optymalnego żywienia sportowców wytrzymałościowych

Optymalny plan żywieniowy dla treningów i zawodów sportowych to bardzo złożony proces na który składa się wile czynników takich jak:

 • Czas wysiłku,
 • Wzrost wysokości,
 • Warunków pogodowych,
 • Względnego wysiłku fizjologicznego
 • Indywidulanych preferencji i potrzeb żywieniowych.

 Bez względu na to do czego trenujesz musisz stworzyć i przeanalizować swój plan żywieniowy na zawody. Musisz zdecydować o kluczowych kwestiach:

 • Ilość kalorii przyjmowanych na godzinę
 • Ilość wody,
 • rozmieszczenie ilości węglowodanów, tłuszczów, kofeiny czy elektrolitów

Pamiętać należy że podczas zawodów może się wszystko zmienić podczas zawodów i trzeba mieć również alternatywne  opcje które mogą utrzymać stały przypływ kalorii do organizmu.

 

Jak używać żeli Spring - Sklep Biegowy EuforiaBegacza.pl

Produkty Spring Energy to wszechstronne źródło paliwa dostarczającego naturalne węglowodany, tłuszcze, aminokwasy i elektrolity. Możesz używać konkretnego produktu podczas treningu czy zawodów lub zoptymalizować użycie wszystkich produktów w zależności od intensywności wysiłku. Gdy wybierasz się na spokojną, długą wycieczkę  biegową czy aktualnie przed tobą etap podczas zawodów o małej lub umiarkowanej intensywności produkty takie jak  McRacovery, Long Haul i Power Rush dostarczą energie i inne składniki w odpowiedni sposób. Kiedy nastawiasz się na zawody czy trening z bardzo duża intensywnością wysiłku potrzebujesz produkty które dostarcza bardzo szybko i odpowiedniej ilości energii i składników odżywczych które pozwolą utrzymać odpowiednią intensywność. Tutaj sprawdzą się produkty takie jak: Speednut, Koffee, Hill Aid i  Canaberry.

Jak spożywać żele Spring (zalecenia):

 1. Spożywaj żel Spring Energy co 30-40 minut podczas zawodów lub treningu trwającego dłużej niż 1.5h
 2. Staraj się spożywać co najmniej 150-250 kalorii na godzinę
 3. Nawodnij się za pomocą Electroride (mieszanka napojów elektrolitowych) w razie potrzeby (zwykle 400 do 800 ml na godzinę)

 Żele energetyczne Spring - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl

Skład żeli to naturalne produkty, najwyższej jakości, odpowiednich proporcjach oraz niepowtarzalnym smaku, które zadowoli wybredne podniebienia. Przedstawiamy kilka produktów oraz ich składniki odżywcze.

Żel energetyczny HILL AID

Żele energetyczne Spring - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl

Żel energetyczny LONG HAUL

Żele energetyczne Spring - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl

Żel energetyczny POWER RUSH

Żele energetyczne Spring

W ofercie znajdują się żele zawierające bardzo mega dużo kalorii jak na tego typu produkty a dodatkowo zawierają mnóstwo cenny składników odżywczych. Żel energetyczny Speed Nut o smaku orzechów i owoców leśnych z olejem konopnym oraz drugi wariant z kofeinąTyle energii (240Kcal) w jednym małym żelu. Idealny na długie wybieganie, biegi ultra gdzie energia jest bardzo potrzebna . Naturalny żel energetyczny Speed Nut został stworzony na bazie zdrowych i naturalnych składników, dzięki czemu jest dobrze przyswajany przez organizm w trakcie nadmiernego wysiłku.

Żel energetyczny Spring Żel energetyczny Spring

Produkty Spring znajdziesz w Naszym sklepie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl