loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Aminokwasy rozgałęzione BCAA - ALE BCAA Cytryna
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 85,00 PLN
Wysyłka od: 11.50 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: AleEnergy
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Aminokwasy rozgałęzione BCAA - ALE BCAA Cytryna

ALE BCAA zalecany w treningu siłowymtreningu siłowo-szybkościowym oraz w treningu wytrzymałościowym. W treningu siłowym i siłowo-szybkościowym ALE BCAA będzie wspomagało procesy regeneracji i budowy masy mięśniowej. W treningu o charakterze wytrzymałościowym, ALE BCAA wykorzystywane jest do wspierania procesów regeneracji.

ALE BCAA uzupełnia dietę w aminokwasy rozgałęzione: L-leucynęL-izoleucynę oraz L-walinęALE BCAA dostarcza optymalne proporcje (2:1:1) farmaceutycznej jakości aminokwasów BCAA w formie instant, które zalecane są w okresie intensywnego treningu fizycznego.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-LeucynaL-Izoleucyna, L-Walina) należą do aminokwasów egzogennych. Aminokwasy BCAA stanowią 35% puli wszystkich aminokwasów egzogennych znajdujących się w pracujących mięśniach. Wysiłek fizyczny, zarówno o charakterze siłowym, jak i wytrzymałościowym, zwiększa wykorzystanie aminokwasów egzogennych, zwłaszcza w okresie intensywnego treningu. Jest to wynikiem wzrostu aktywności enzymu BCKDH (ang. branched-chain a-keto acid dehydrogenase), który odpowiada za zwiększone utlenianie (katabolizm) aminokwasów rozgałęzionych podczas wysiłku. Prowadzić to może m.in. do powstawania mikrourazów mięśniowych czy zahamowania procesów syntezy (anabolizmu) białek mięśniowych, a w rezultacie do gorszej regeneracji (każdy rodzaj sportu) czy mniejszego przyrostu masy i siły mięśniowej (sporty siłowe czy siłowo-szybkościowe).

ALE BCAA może być wykorzystywane we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanych z intensywną pracą mięśniową. Poza powszechnym wykorzystaniem w sportach siłowych, siłowo-szybkościowych oraz w sportach drużynowychALE BCAA jest efektywnie wykorzystane w treningu wytrzymałościowym w celu wspomagania procesu regeneracji. ALE BCAA poprzez dostarczenie dobrze przyswajalnych aminokwasów rozgałęzionych skutecznie wspomaga procesy odnowy, jak również procesy budowy masy mięśniowej w przypadku sportów siłowych. Forma instant aminokwasów ,ALE BCAA zapewnia dobrą rozpuszczalność w trakcie przygotowania. Oznacza to, iż w procesie przygotowania aminokwasów, w przeciwieństwie do wielu form dostępnych na rynku, nie powstają straty, a cała dawka może być efektywnie spożyta w okresie okołotreningowym.

W zależności od celu i efektu, jaki chcemy osiągnąć, ALE BCAA może być wykorzystywane przed, w trakcie lub po zakończeniu wysiłku fizycznego. W niektórych sytuacjach ALE BCAA wykorzystuje się również bezpośrednio po przebudzeniu czy też w ciągu dnia jako dodatek do tradycyjnych posiłków.

ALE BCAA to również farmaceutyczna jakość. W produkcji ALE BCAA wykorzystywane są wyłącznie aminokwasy o dobrej rozpuszczalności i najwyższej jakości, dzięki czemu napój spełnia bardzo ostre kryteria jakościowe.

Masa netto: 500g

Wartości odżywcze:

 

 1 porcja

5,93g

 2 porcje

11,86g

  L-Leucyna [g]

2,5

5

  L-Izoleucyna [g]

1,25

2,5

  L-Walina [g]

1,25

2,5

Skład: L-leucyna, L-Izoleucyna, L-walina, regulator kwasowości - kwasek cytrynowy, naturalny aromat grejpfrutowy, substancje słodzące – sukraloza, acesulfam K, barwnik - E104.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 11,86g

Kiedy używać: 1. Przed Treningiem, 2. W Trakcie Treningu, 3. Po Treningu

Waga: 500g

Smak: Cytryna

Porcje: 83


Polecamy