loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Plecak biegowy ULTRUN 140G Męski
    •  
    • poprzedni
Cena: 429,00 PLN
499,00 PLN
Oszczędzasz: 70.00 PLN
Wysyłka gratis!
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Plecak biegowy ULTRUN 140G Męski

ULTRUN 140G to pierwszy minimalistyczny plecak biegowy marki COMPRESSPORT.
Uwagę zwraca przede wszystkim jego niewiarygodna lekkość – nie znajdziesz na rynku produktu o mniejszej wadze! W ten sposób masz pewność, że nie dokładasz sobie kilogramów – pędź przed siebie bez żadnych obciążeń, ale z niezbędnym wsparciem. Ultraminimalistyczny plecak zda egzamin nawet na najcięższych ultradługich trasach. Gotowy na podjęcie wyzwania?
Zaprojektowany od postawy plecak biegowy ULTRUN 140G to kunszt inżynierii biegowej. Został stworzony, by maksymalnie wykorzystać potencjał biegacza niezależnie od długości trasy, z jaką musi się zmierzyć.
W samej fazie projektu plecaka zwrócono uwagę na wszystko co ma kluczowe znaczenie podczas długotrwałego wysiłku – najważniejsza jest ULTRAlekkość, a poza tym: wytrzymałość, pojemność i bardzo istotny komfort użytkowania.

 COMPRESSPORT projektując minimalistyczny plecak nie zapomniał zmaksymalizować przestrzeni do przechowywania wody na trasie. Przemyślany system nawodnienia organizmu składa się w 3 elementów:
1. Dwóch dużych kieszeni na bukłaki – każda z nich może pomieścić do 1,5 l płynu wewnątrz plecaka. Razem to aż 3 litry gotowego napoju na trasę!
2. Dwóch kieszonek łatwego dostępu w przedniej części plecaka zdolnych pomieścić 2 miękkie butelki na wodę po 500ml każda, bądź 2 sztywnych bidonów o pojemności 750 ml.
3. Jednej poziomej kieszonki umiejscowionej z tyłu plecaka pozwalającej na przechowanie i łatwe wyciąganie miękkiego bidonu o objętości 650 ml.
Oprócz tego, plecak biegowy ULTRUN 140G od COMPRESSPORT oferuje szereg innych rozwiązań technicznych jak:
# 4 siateczkowe, elastyczne kieszonki na żele, batony czy inne przydatne gadżety (po dwie z przodu i z tyłu) zapobiegające wypadaniu zawartości,
gwizdek w miejscu łatwego dostępu, zapewniający szybką lokalizację biegacza na trasie,
2 duże kieszenie z tyłu plecaka pozwalające na optymalne rozłożenie całego niezbędnego podczas biegu sprzętu (telefonu, latarki, koca ratunkowego etc.),
# mała objętość zwiniętego plecaka,
# możliwość prania w pralce – plecak biegowy będzie suchy w 15 minut!
ROZMIAR - jeden, regulacja za pomocą pasków
Polecamy