Formy płatności

Sposoby płatności

 
Dzięki zróżnicowanym metodom płatności zapewniamy bezpieczeństwo i komfort robienia zakupów w Naszym sklepie. Bez problemu odnajdziesz formę odpowiadającą Twoim aktualnym potrzebom i możliwościom. Zwróć uwagę, że wybrana metoda płatności wpływa na szybkość rozpoczęcia realizacji Twojego zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z formami realizacji płatności dla Klientów naszego sklepu. Dodatkowe opłaty związane z poszczególnymi metodami płatności zostały zamieszczone w kosztach i formach dostawy.
 
Szybkie płatności - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl Przelew tradycyjny - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl
Szybkie płatności Przelew tradycyjny
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay S.A. Zamówimy zaczniemy realizować po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu płatności w systemie Dotpay. Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Zamówienie zaczniemy realizować w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie.
Karty kredytowe - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl Przelew tradycyjny - Sklep biegowy EuforiaBiegacza.pl
Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Dotpay w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Dotpay S.A. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.  Jest to wygodna metod płatności, zamówienie jest realizowane zaraz po złożeniu, natomiast dużym minusem jest  to, że zapłacisz za przesyłkę więcej. Szczegóły dotyczące kosztów dostawy w przypadku wybrania opcji ”za pobraniem” znajdziesz tutaj.

 

Szybkie płatności realizuje firma Dotpay S.A.

Dane do przelewu tradycyjnego:
JOANNA GEZELA - EuforiaBiegacza.pl
 ul. Tadeusz Kościuszki 43/4
 56-200 Góra
Nazwa banku: MBank
Numer konta bankowego do wpłat: 87 1140 2004 0000 3002 7544 7078
Koszty dostawy sprawdzisz tutaj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl