loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
SIS Pakiet Żeli Izotonicznych (5 smaków - 20 szt)
Cena:150,00 PLN
Wysyłka od: 11.50 PLN
Puma Descendant v2
Cena:171,75 PLN
229,00 PLN
Wysyłka od: 11.50 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Sposoby płatności

Sklep EuforiaBiegacza.pl - Formy płatności

Wiemy, że płacenie jest najmniej przyjemną czynności podczas zakupów w sklepie, dlatego przygotowaliśmy kilka form płatności, żeby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie.

1. Przelew tradycyjny - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Zamówienie zaczniemy realizować w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie.

DANE DO PRZELEWU:

JOANNA GEZELA - EuforiaBiegacza.pl
 ul. Tadeusz Kościuszki 43/4
 56-200 Góra
Nazwa banku: MBank
Numer konta bankowego do wpłat: 87 1140 2004 0000 3002 7544 7078

2. Przelewem online (Dotpay): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay S.A. Zamówimy zaczniemy realizować po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu płatności w systemie Dotpay.

DotPay-płatności

3. Płatność przy odbiorze (za pobraniem). Jest to wygodna metod płatności, zamówienie jest realizowane zaraz po złożeniu, natomiast dużym minusem jest  to, że zapłacisz za przesyłkę więcej. Szczegóły dotyczące kosztów dostawy w przypadku wybrania opcji ”za pobraniem” znajdziesz tutaj.

4. Płatność kartą (Visa, Mastercard): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Dotpay w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Dotpay S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. 

Dotpay-Karty kredytowe